ACESUdruženje inženjera konsultanata Srbije

  • FIDIC
  • EFCA

National Member Association

Upravni odbori

Andrea Šehić

Andrea Šehić

Izvršni Direktor ACES-a

andrea@aces.rs
Oliver Šajatović

Oliver Šajatović

Član Upravnog odbora ACES-a

oliver@aces.rs
Branislav Simović

Branislav Simović

Predsednik Upravnog odbora Udruženja

branislav@aces.rs
Dragana Čukić

Dragana Čukić

Član Upravnog odbora ACES-a

dragana@aces.rs
Nikola Matić

Nikola Matić

Potpredsednik Upravnog odbora ACES-a

nikola@aces.rs
Predrag Subotić

Predrag Subotić

Član Upravnog odbora ACES-a

predrag@aces.rs
Andrea Šehić

Andrea Šehić

Izvršni Direktor ACES-a

andrea@aces.rs
Branislav Simović

Branislav Simović

Potpredsednik Upravnog odbora ACES-a

branislav@aces.rs
Dragana Čukić

Dragana Čukić

Član Upravnog odbora ACES-a

dragana@aces.rs
Nikola Matić

Nikola Matić

Predsednik Upravnog odbora ACES-a

nikola@aces.rs
Predrag Subotić

Predrag Subotić

Član Upravnog odbora ACES-a

predrag@aces.rs
Radomir Radičević

Radomir Radičević

Član Upravnog odbora ACES-a

Nikola Matić

Nikola Matić

Predsednik Upravnog odbora ACES-a

nikola@aces.rs
Branislav Simović

Branislav Simović

Član Upravnog odbora ACES-a

branislav@aces.rs
Andrea Šehić

Andrea Šehić

Izvršni Direktor ACES-a

andrea@aces.rs
Dragana Čukić

Dragana Čukić

Član Upravnog odbora ACES-a

dragana@aces.rs
Ljiljana Rosić

Ljiljana Rosić

Potpredsednik Upravnog odbora ACES-a

ljiljana@aces.rs
Predrag Subotić

Predrag Subotić

Član Upravnog odbora ACES-a

predrag@aces.rs
Andrea Šehić

Andrea Šehić

Izvršni direktor Udruženja

Branislav Simović

Branislav Simović

Član Upravnog odbora Udruženja

Miloš Švarc

Miloš Švarc

Predsednik Upravnog odbora Udruženja

Nikola Matić

Nikola Matić

Član Upravnog odbora Udruženja

Milan Šmigić

Milan Šmigić

Član Upravnog odbora Udruženja

Zoran Đorđević

Zoran Đorđević

Potpredsednik Upravnog odbora Udruženja

Pošalji prijatelju

progress ajax_processing_msg